306946-900915.jpg  معاون وزير خارجه رژیم صهیونیستی به طراحی غرب و اسرائیل برای ناامن سازی فضای داخلی ایران اعتراف کرد.

به گزارش عصر ايران  دنی آيالون در اظهاراتي با ادعاي اينكه حكومت ايران از احتمال تحريم هاي نفتي اتحاديه اروپا عليه اين كشور نگران است مدعي شد كه همزمان سقوط حكومت بشار اسد در دمشق ضربه اي بزرگ بر جمهوري اسلامي ايران وارد خواهد آورد.

آيالون با ابراز اميدواري نسبت به اينكه تحريم هاي نفتي و بانكي اخير غرب عليه ايران سبب ايجاد موج جديدي از ناآرامي ها در ايران شود ، افزود كه از نظر او مي توان با تكيه بر تحريم هاي شديد از برخورد نظامي با ايران اجتناب كرد.

وي مدعي شد :‌" مي توان (برنامه هسته اي) ايران را از طريق انزواي سياسي ، مشروعيت زدايي از رژيم و اعمال تحريم هاي فلج كننده متوقف كرد ."

آيالون در ادامه مدعي شد كه اين گام هاي تحريمي مي تواند مقامات ايران را به بازنگري در رفتارشان وادارد چرا كه حاكمان ايران در زمينه دوام و بقاي حكومتشان قطعا محاسبه گر خواهند بود.

معاون وزير خارجه اسراييل در ادامه اظهارات مداخله جویانه خود نتيجه ممكن ديگر از تشديد تحريم ها عليه ايران را آغاز موج ديگري از ناآرامي و آشوب در اين كشور دانسته و افزود: اگر مردم ايران احساس كنند حمايت همه جانبه غرب را دارند ممكن است بار ديگر همانند تابستان سال 2009 و همان گونه كه در اعتراض به نتايج انتخابات رياست جمهوري به خيابان آمدند ، عليه حكومت بشورند!

آيالون در ادامه مدعي شد كه تحريم نفتي ايران ريسك چنداني در قيمت هاي جهاني نفت نخواهد داشت چرا كه از نظر او كشورهايي هستند كه مي توانند با افزايش توليد نفت كمبود عرضه ايران در بازار را جبران كنند.

گفتني است آيالون يكي از افراطي ترين مقامات رژيم اسراييل است كه سال گذشته نحوه رفتار او با سفير تركيه در تل آويو بحراني سياسي و ديپلماتيك را در روابط تركيه و اسراييل ايجاد كرد .

آيالون در احضار سفير آنكارا به وزارت خارجه اسراييل در اعتراض به پخش سريالي ضد اسراييلي در تلويزيون دولتي تركيه با عدم رعايت تشريفات كنسولي و ديپلماتيك صندلي سفير تركيه را در موضعي پايين تر از خود قرار داده بود و در همان جا و در حضور سفير تركيه در مصاحبه با خبرنگاران اعلام كرده بود كه عمدا اين كار را كرده است تا سفير تركيه را تحقير كند.
تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.