مهر: یکی از مدیران کل حوزه معاونت دانشجویی وزارت علوم در پی مطرح شدن بحث انتقال این معاونت از تهران به سمنان با ابراز بی اطلاعی از زمان و کیفیت این انتقال گفت: هیئت علمی دانشگاهی در تهران هستم و در صورت انتقال کمتر در معاونت حاضر می شوم.

حسن مسلمی نائینی مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج از کشور وزارت علوم در پاسخ به اینکه آیا آمادگی انتقال معاونت دانشجویی از تهران به سمنان وجود دارد، گفت: "معاونت دانشجویی در هر کجا باشد در خدمت هستیم. هر کجا باشد باید رفت. اگر توفیق خدمت داشته باشیم، می رویم."

وی که عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس است، افزود: "به دلیل اینکه عضو هیئت علمی دانشگاه در تهران هستم یقینا در صورت انتقال معاونت دانشجویی از تهران به سمنان باید طور دیگری برای حضور در معاونت برنامه ریزی کنم. شاید در این صورت دیگر توفیق نداشته باشم از صبح تا شب برای حضور در وزارتخانه زمان قائل شوم اما به هر حال در خدمت هستم."

مسلمی نائینی اضافه کرد: "فاصله تهران تا سمنان دیگر مانند مسافت بین پل گیشا (محل استقرار دانشگاه تربیت مدرس) تا میدان صنعت (موقعیت مکانی فعلی وزارت علوم) نیست که بتوان مرتب بین آنها در تردد بود و به طور شبانه روزی هم به درس و دانشگاه رسیدگی کرد و هم در وزارتخانه حضور داشت. بنابراین در صورت انتقال معاونت دانشجویی به سمنان دیگر کمتر در معاونت حاضر می شوم و از نظر زمان حضور در وزارتخانه مانند بقیه مدیران کل می شوم."

تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.