عصر ايران ورزشي- تيم فوتبال پرسپوليس در دومين بازي خود در ليگ برتر دهم با نتيجه 2 بر يك از تيم صبا در شهر قم شكست خورد كه علي دايي و شاگردانش در همين ابتداي كار طعم شكست را بچشند.

البته پرسپوليس مي توانست كه بازي را به تساوي بكشاند ولي با بي دقتي تياگو در زدن ضربه پنالتي و همچنين هوش مهدي واعظي، سنگربان تيم صبا اين اتفاق رخ نداد.

اينكه علي دايي در چنين شرايط حساسي پنالتي را به يك بازيكن خارجي مي دهد، مي توان دلايل مختلفي داشته باشد.

مطمئناً در ذهن بسياري از هواداران پرسپوليس اين سوال مطرح است كه چرا بازيكن ديگري اين پنالتي را نزد و بي شك حسرت اين پنالتي از دست رفته و امتيازي را كه از دست رفت را مي خورند.

دايي گمان كرد كه در اين دقايق آخر بازي و با توجه به جو حاكم در ورزشگاه، بهتر است يك بازيكن خارجي اين ضربه را بزند، چرا كه خارجي ها به نسبت ايراني ها كمتر احساساتي مي شوند و همين امر خود مي توانست منجر به اين شود كه توپ گل شود.

دليل ديگر اينكه شايد بازيكناني نظير مازيار زارع ، محمد نوري و يا حتي شيث و غلامرضا رضايي در آن لحظه آمادگي ذهني لازم را برا زدن ضربه نداشته اند، لذا دايي مجبور شده است كه اين ماموريت را به شخص ديگري بسپارد.

شايد هم در تمرين ها تياگو از همه بهتر پنالتي مي زده است و همين مساله دايي را مجاب كرده است كه از نام زارع، نوري و ... به راحتي عبور كند.

به هر حال هر دليلي كه داشت، اين پنالتي تز دست رفت و باعث شد كه پرسپوليس نتواند به يك امتياز خارج از خانه با  ارزش دست پيدا كند.

شايد با اين اتفاق دايي براي پنالتي هاي ديگر تيم خود چاره اي ديگر بيانديشد، البته قابل پيش بيني است كه با بازگشت كريم باقري، وي پنالتي زن اول تيم باشد ولي بايد ديد كه علي دايي براي جانشين وي چه كسي را انتخاب مي كند.
تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.