فارس: رئيس جمهوري آمريكا در كنفرانس مطبوعاتي مشتركي با همتاي روسي خود در واشنگتن اعلام كرد كه آمريكا و روسيه در مورد تشديد تحريم‌ها در قبال ايران و كره شمالي به توافق دست يافته‌اند.

به گزارش روزنامه «وزگلاد»، "دميتري ميدويديف " و "باراك اوباما " روساي جمهوري روسيه و آمريكا در مذاكرات خود در واشنگتن به توافق رسيدند تا اعمال فشارها بر ايران و كره شمالي را تضعيف نكنند.

رهبران دو كشور علاوه بر اين در مورد كمك به قرقيزستان براي برقراري ثبات در اين كشور و همچنين توسعه همكاريها در زمينه افغانستان و افزايش ميزان ترانزيت كالا به اين كشور به توافق دست يافتند.

اوباما روز پنجشنبه بعد از مذاكره با همتاي روسي خود در كنفرانس مطبوعاتي اعلام كرد كه آمريكا و روسيه در خصوص تشديد تحريمها در قبال ايران و كره شمالي به توافق رسيده اند.

وي گفت: «ما به توافق رسيده ايم به همراه يكديگر رژيم تحريمها در قبال ايران و كره شمالي را تشديد كنيم.»

رهبران روسيه و آمريكا همچنين بيانيه مشتركي در زمينه افزايش همكاريهاي دو كشور در زمينه مبارزه با تروريسم و مشاركت راهبردي در خصوص افغانستان امضاء كردند.

در اين بيانيه دو طرف خواستار حل و فصل سياسي مشكلات در قرقيزستان شده و از تلاشهاي دولت موقت در برقراري دموكراسي و ثبات در قرقيزستان بعد از ناآرميهاي اخير در اين جمهوري حمايت كردند.

علاوه بر اين روساي جمهوري دو كشور در كنفرانس مطبوعاتي مشترك خويش اعلام كردند كه 99 درصد از اقدامات مربوط به پيوستن روسيه به سازمان تجارت جهاني به پايان رسيده و مذاكرات مربوط به آن در حال اتمام است.

"باراك اوباما " همچنين به خبرنگاران گفت كه اكنون ديگر مدتهاست جنگ سرد بين روسيه و آمريكا به پايان رسيده است و دو كشور در زمينه‌هاي مختلف امنيت بين المللي و خلع سلاح با يكديگر همكاري نزديك دارند. به عقيده وي، اين مسئله براي هر دو كشور اهميت بسيار زيادي دارد.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.