استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران با بیان اینکه نتیجه یک تحقیق نشان می دهد متوسط زمان دسترسی به مواد مخدر در کشور 20 دقیقه است گفت: گردش مالی مافیایی مواد مخدر در کشور سالانه چهار هزار میلیارد تومان است.

مجید ابهری افزود: مرزهای گسترده ایران با کشور همسایه افغانستان و ترانزیت یک سوم مواد مخدر تولید شده در این کشور از طریق کشور ما به سایر نقاط دنیا سبب شده مواد مخدر صنعتی به عنوان اصلی ترین حربه ناتوی فرهنگی برای تضعیف کشور، انقلاب و تهاجم علیه جوانان به کار گرفته شود.

وی تصریح کرد: بر اساس آماری که به تازگی از سوی مرکز پژوهشهای مجلس اعلام شده روزانه 12 میلیارد تومان صرف خرید مواد مخدر در کشور می شود که این به معنی سالانه نزدیک به چهار هزار میلیارد تومان گردش مالی مافیایی مواد مخدر در کشور است که با ارز 900 تومان تقریبا معادل 4.4 هزار میلیارد دلار می شود.

این آسیب شناس تصریح کرد: بنابراین ناتو فرهنگی همراه با شبکه پیچیده تولید و پخش مواد مخدر با چنین درآمدی قصد دارد تولید روانگردانهای صنعتی مثل شیشه و کراک را گسترش داده و درآمد خویش را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه نتایج تحقیقات مرکز مطالعات استراتژیک آریا نشان می دهد متوسط زمان دسترسی به مواد مخدر در کشور20 دقیقه است، تاکید کرد: لازم است آموزشهای نوجوانان، جوانان و خانواده ها با تشدید قوانین مبارزه با تولید کنندگان و فروشندگان صنعتی بیشتر شود تا اجازه ندهیم این زالوها به جان فرزندان این مرز و بوم بیفتند.

ابهری در ادامه یادآور شد: تبدیل این پولهای کثیف و شستشوی آنها خود حکایت دیگری است که عزم ملی و مبارزه بی امان با قاچاقچیان و فروشندگان شیشه و کراک را که با تبلیغات کذب تحت عنوان لاغری، تمرکز ذهنی، پرورش اندام و ... سعی در جذب جوانان به این مواد دارند بیش از پیش ضروری می کند.تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.