فارس: مرد 65 ساله‌اي در شهر بوشهر با ضربات ميلگرد‌ فرزند 25 ساله‌اش را به قتل رساند و سپس خود را به پليس معرفي كرد.

مرد 65 ساله‌اي در شهر بوشهر در حاليكه فرزندش به تماشاي تلويزيون نشسته بود با ضربات ميلگرد او را به قتل رساند سپس خود را به كلانتري 11 شهر بوشهر معرفي كرد.

‌مرد در تشريح علت ماجرا گفت: فرزندم از كودكي دچار مشكل بود در مدرسه همه را اذيت مي‌كرد و به دليل ناسازگاري در محيط مدرسه ترك تحصيل كرد و چون همه وقت در منزل بود اعضاي خانواده و همسايه‌ها از دستش در امان نبودند تا اينكه كم كم معتاد شد و اعتياد موجب شد رفتارش بدتر و بدتر شود بعضي از شب‌ها تا صبح مشروب مي‌نوشيد سپس شروع به آزار و اذيت مي‌كرد و اگر هم كسي اعتراض مي‌كرد با چاقو آنها را تهديد مي‌كرد.

وي افزود: فرزندم هميشه دو عدد چاقو در جيبش بود و مرتب آنها را صيقل مي‌داد صدها بار من و مادرش را به باد كتك گرفت.

اين متهم به قتل در تشريح روز حادثه به پليس گفت: آنروز اذيت‌هاي پسرم شروع شد تا جايي كه مادرش برايش غذا درست كرد و از ترس خانه را ترك ‌كرد، در حياط منزل سروصدايي را شنيدم وقتي رفتم ديدم تمام ظروف را شكسته است و به در و ديوار زده عصباني شدم و تصميم گرفتم كار را تمام كنم بنابراين چند دقيقه بعد يك ميلگرد برداشتم و در حاليكه فرزندم به تلويزيون نگاه مي‌كرد ضربه‌اي به سرش زدم و از آنجا كه با دست راستش خيلي خودم و مادرش را كتك زده بود چند ضربه هم به دست راستش زدم و تا بلند شد مرا با چاقو زخمي كند چند ضربه ديگر به قلب و پايش زدم و سپس به كلانتري آمدم.

كارشناس مركز مشاوره ‌انتظامي ظهر امروز در تحليل اين ماجرا گفت: مقتول از كودكي مشكل پيش فعالي داشته به طوري كه در دوران بلوغ تبديل به يك شخصيت ضد اجتماعي شده است.

ستوان يكم طاهره كللي افزود: مشخصه اين افراد ناتواني در سازش با هنجارهاي اجتماعي است كه خصلت‌هايي چون پرخاشگري، نزاع و حمله‌هاي بدني مكرر در اين افراد ديده مي‌شود.

كللي اضافه كرد: مقتول علاوه بر مشكل شخصيتي به مواد مخدر از نوع شيشه نيز معتاد بوده كه بر اثر مصرف بي‌رويه به توهمات ذهني مبتلا شده بود.

اين كارشناس مشاوره به خانواده‌ها توصيه كرد چنانچه در هر مرحله از مراحل رشد فرزند خود متوجه اشكالات يا اختلالاتي در رفتار آنها شدند نسبت به درمان آن اقدام كنند به ويژه در دوران كودكي چون در اين سن درمان راحت‌تر است.

تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.