برنا: رییس دانشگاه تهران در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: من روزه سکوت دارم و انشاء الله در فرصتی مقتضی قرار است قربانی کنم، شما را هم دعوت می کنم و آنجا روزه خود را می شکنم.

اولین مرکز دوره های تخصصی منابع علمی کشور در دانشگاه تهران بعد از ظهر امروز با حضور فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود که به شرح زیر است:

فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران در پاسخ به سوالات خبرنگاران درباره وضعیت انجمن اسلامی و کسری بودجه دانشگاه تهران و چند سوال دیگر گفت: دانشگاه یک معاونت دانشجویی دارد که می توانید وضعیت انجمن اسلامی را از وی جویا شوید.

وی درباره کسری بودجه دانشگاه هم گفت: دانشگاه معاونت مالی و اداری دارد که می توانید از وی سوال خود را بپرسید، چون من روزه سکوت دارم و انشاء الله در فرصتی مقتضی قرار است، قربانی کنم ،شما را هم دعوت کرده و آنجا روزه خود را می شکنم.

وی درباره اینکه این شکست سکوت روزه قبل از اتمام سال جاری بوده یا سال آینده گفت: من عادت ندارم تاریخ بگویم. در وقت مقتضی اعلام می کنم.

دکتر جعفری معاون پژوهشی دانشگاه تهران هم از عدم حضور روسای پردیس های دانشگاه تهران به ویژه گروه علوم انسانی انتقاد کرد و گفت: با وجود اینکه منابع عظیم علمی در پایگاه های اطلاعات علمی دانشگاه تهران جمع آوری شده گروه علوم انسانی هیچ استقبالی از این منابع علمی ندارد.

معاون پژوهشی دانشگاه تهران گفت: با توجه به این مسئله که دانشگاه تهران رتبه اول در کشور را از نظر تامین منابع علمی بدست آورده است این مرکز بعد از سه دهه انقلاب شاهکاری است که من لازم می دانم با اجازه ریاست دانشگاه مراسم دیگری این مرکز دوباره معرفی شود تا دانشگاهیان از وجود این منبع غنی علمی آگاه شوند.

تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.