رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری معتقد است حوادث چند ماه گذشته ایران باعث ایجاد استرس در مردم شده و نوروز بهترین زمان برای تخلیه این فشارهای روانی است بنابر این باید مردم به سفر بروند.

ایلنا نوشت: حمید بقایی در نشست هماهنگی برنامه‌های ستاد تسهیلات سفرهای کشور گفت: امسال عید نوروز با سال‌های دیگر باید متفاوت باشد زیرا وقوع یکسری از اتفاقات در کشور باعث ایجاد فشار و استرس‌های بی‌ربط در مردم شده است. بنابراین مردم باید در ایام نوروز به مسافرت بروند و لذت ببرند تا احساس آرامش در آنها ایجاد شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون رئیس جمهور ادامه داد: حوادث ماه‌های اخیر باعث ایجاد استرس اجتماعی در مردم شده است و عید نوروز دوای این درد است. مردم ایران باید در عید نوروز وحدت ملی خود را به اثبات برسانند و نشان دهند آنهایی که در پی سر و صدا و اغتششات هستند، کل ملت ایران نیستند بلکه عده‌ قلیلی هستند.

بقایی گفت:‌عید نوروز، عید مقدسی است و زمانی است که مردم بهترین کارها را انجام می‌دهند آنها صله‌رحم می‌کنند و دوستی و محبت را با یکدیگر تقسیم می‌کنند بنابراین اگر بتوانیم در نوروز در خدمت چنین مردمی باشیم اجر و منزلت ما کمتر از اجر و منزلت کسانی که در مکان‌های مقدس خدمت می‌کنند، نیست.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: میزان سفر در عید نوروز ایران باعث تعجب مجامع بین‌المللی شده است و آنها باور نمی‌کنند که چنین حجم سفری در عید نوروز در کشور امکان‌پذیر باشد به طوری که نماینده سازمان جهانی جهان‌گردی معتقد است اگر در کشوری در چنین مدت زمانی چنین حجم سفری اتفاق بیفتد ، آن کشور فلج می‌شود.

او با بیان اینکه در برخی از کشورها مانند انگلستان مدیریت‌ها به خوبی انجام نمی‌شود و گاهی بارش برف می‌تواند تا پنج روز این کشور را به حالت تعطیل درآورد، گفت: در کشور ما کمتر از این‌گونه مسائل پیش می‌آید و این نشان‌دهنده مدیریت خوب ایرانی است.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.