كئورگ وارطان، نماينده ارامنه شمال كشور و عضو كميسيون صنايع و معادن در مجلس شوراي اسلامي در بازديد از شركت ايساكو با اشاره به اينكه صنعت خودرو دومين صنعت پايه كشور است گفت:‌ صنعت خودرو پس از نفت، دومين صنعت پايه كشور محسوب مي‌شود. ايران خودربه عنوان بزرگترين عضو خانواده خودروسازي هميشه مورد توجه ويژه مردم و مجلس بوده است.

وي افزود: كمك مالي مجلس به ايران خودرو و حمايت كميسيون صنايع و معادن فارغ از مسائل و هياهوهاي سياسي حاكي از آن است نمايندگان از توليدات داخلي و خدمتگزارن به جامعه حمايت مي‌كند و مهندس نجم‌الدين به عنوان مديري توانمند و مقبول كه خدمات مناسبي در كشور داشته، در چند ماه گذشته روند فعاليت هاي ايران خودرو را سرعت وبهبود بخشيده است كه مورد تاييد مي باشد.

عضو كميسيون صنايع در مجلس شوراي اسلامي به مشكلات پيش‌روي خودروسازان اشاره كرد و گفت: بخش عظيمي از مشكلات خودروسازان تحت تاثير عدم وجود برنامه، كمبود نقدينگي و تحريم‌ها مي‌باشد كه تحريم‌ها به واسطه سياست هاي درست در كسب دانش مرتفع مي‌گردد.

كئورگ وارطان در خصوص عملكرد ايساكو گفت: گزارش‌ها نشان مي دهد ايساكو در كسب رضايت مشتريان گام‌هاي موثري برداشته ‌است و ايساكو به عنوان ويترين گروه صنعتي ايران خودرو به خوبي از عهده پاسخگويي به مشكلات مشتريان برآمده و ادامه اين مسير مستلزم آگهي از خواسته هاي مشتريان متناسب با افزايش نيازهاي آنهاست.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.