خاوری در کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی: قوانین ناظر بر عملکرد بانک های دولتی جهت حضور در رقابت باید اصلاح شود

مدیر عامل بانک ملی تاکید کرد: قوانین ناظر بر نحوه اداره و عملکرد پنج بانک باقیمانده دولتی همچنان بر مبنای قواعد سال 58 است و باید برای افزایش کارایی و حضور در عرصه رقابتی بازنگری و اصلاح شوند.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ، محمودرضا خاوری در کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی افزود: اولین پایه در شکل گیری مشتری محوری، ایجاد نظارت برای اعمال قواعد یکسان در عرصه بانکداری است به طوری که ابزارهای لازم برای ارتقای خدمات بانکی در اختیار بانک ها باشد. رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی با اشاره به ضرورت های شکل گیری بازاریابی در سیستم بانکی گفت: در شرایط خاص پس از انقلاب، رقابت معنایی نداشت و سیاست ها، روش ها و شیوه های جذب و نگهداری نیروها یکسان بود.

در آن مقطع بحث اصلی بر سر استقرار نظام بود و اینکه ارکان اداری کشور باید رفته رفته آماده شود. به گفته وی در قالب برنامه چهارم فضای رقابتی برای بانک ها حاصل شد گرچه این روند به امتیازگیری سازمان ها در جهت جابجایی منابع خود تبدیل شد.

خاوری ورود بانک های خصوصی به عرصه رقابت را امر مبارکی عنوان کرد و ابراز داشت: اگر فضا رقابتی باشد، مشتری مداری و بازاریابی مطرح می شود.

وی با عنوان اینکه بازاریابی صرفاً وعده دادن نیست، گفت: شناخت و تامین نیازهای مشتریان، ارائه محصولات جدید، آسان سازی فرایندها و حفظ مشتریان موجود باید سرلوحه امور بانک ها قرار گیرد تا بتوانند برای تداوم حیات مشریان جدید را جذب کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی ابراز داشت: بانک ها باید پیشاپیش نیازهای مشتریان را بشناسند و در جهت رفع آنها قدم بردارند تا بتوانند سهم بیشتری از بازار را کسب کنند. وی با بیان اینکه بازاریابی باید بر پایه صداقت و حقیقت باشد، افزود: کارکنان بانک ها باید پیشاپیش از اهداف بانک و بازاریابی مطلع باشند در غیر اینصورت نتیجه ای از بازاریابی حاصل نمی شود.

خاوری اضافه کرد: اولین قدمی که بانک ها باید بردارند این است که مشتریان را به حقوق و تکالیف خود آگاه سازند. گفتنی است کنفرانس بین المللی بازاریابی خدمات بانکی با شرکت صاحب نظران بانکی و اقتصادی طی روزهای 21 و 22 آذرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.