يك كارشناس روابط خارجي آمريكا بار ديگر ادعاي تكراري خود درباره وضع سلامت رهبر فرزانه انقلاب را مطرح كرد. وي چند سال قبل نيز اين دروغ را مطرح و رسانه هاي مدعي بي طرفي در غرب اين دروغ را اشاعه داده بودند.

به گزارش فارس، ادعاي مايكل لدين درحالي است كه ملاقات ها و ديدارهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي با مردم و مسئولان بروال عادي ادامه دارد و كلاس هاي درس خارج معظم له كمافي السابق در جريان است.

دشمن كه خود را در برابر رهبري هاي داهيانه حضرت آيت الله خامنه اي ولي امر مسلمين جهان خصوصا در جريان كودتاي مخملي ناكام ديده و حمايت مردم از ايشان را روبه افزون مي بيند، چاره اي جز دروغ پردازي نديده است.

"مايكل لدين "، كارشناس روابط خارجي آمريكا كه حدود چند سال پيش ادعاي دروغين درباره وخامت حال جسماني مقام معظم رهبري ايران را مطرح كرده بود، اين بار نيز در اقدامي تكراري و بدون هيچ‌ گونه اساس و مدركي ادعاي مشابهي را مطرح كرده است.

وي كه مقاله قبلي‌اش درباره سلامت رهبر فرزانه انقلاب دروغ از آب در آمد و خود نيز به فريب خوردنش در آن ماجرا اذعان دارد، اين بار در مطلبي كه روز گذشته در پايگاه "پجاماس مديا " منتشر شد، مدعي شد: اين خبر طي روز گذشته در شبكه (اينترنت) پخش شده است، اما اين گزارش به نقل از شخصي كه از اين امور آگاه است به دست آمده است. از آنجايي كه من به خوبي مي‌دانم (در حالي كه در گذشته درباره فوت رهبر ايران به اشتباه فريب خوردم)، خيلي آسان مي‌شود كه گمراه شد و [آيت‌الله] خامنه‌اي چندين مورد فوريت پزشكي در گذشته داشته است، اما اين منبع ممتاز است. با اين وجود، هميشه خوب است كه اين احتياط ريگان را مد نظر قرار داد: اعتماد كن، اما بررسي كن. من حداكثر تلاش خود را به كار مي‌گيرم.

لدين روز گذشته به نقل از منبع ناشناسي كه وي را فريب داده مدعي شده است: ساعت 2:15 بعدازظهر ديروز به وقت محلي، [آيت‌الله] خامنه‌اي از حال رفت و به كلينيك تخصصي خود منتقل شد. از آن موقع، هيچ شخصي به جز پسر و پزشكانش اجازه نزديك شدن به او را نداشته‌اند. وضعيت رسمي اما مخفي او اينگونه است: در دستان خدا.

ادعاهاي دروغ پرداز آمريكايي بيانگر نقش بي بديل ولي فقيه در به شكست كشاندن توطئه ها بويژه در انتخابات اخير مي باشد. اين درحالي است كه رهبر معظم به كوري چشم دشمن در صحت و سلامتي به سر برده و كارهاي ايشان به روال عادي در جريان است.

تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.