فرمانده نیروی انتظامی از تغییر فرم لباس های این نیرو تا پایان سال خبر داد.

سردار اسماعیل احمدی مقدم صبح امروز در حاشیه بازدید از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان تهران در گفتگو با مهر در کرج گفت: هم اکنون در بخش هایی مانند قرارگاه عملیاتی شرق کشور لباس های مصوب جدید نیروی انتظامی ابلاغ شده و در حال استفاده است که متناسب با نوع فعالیت های ماموران است.

وی افزود: تغییر رنگ لباس در نیروهای راهنمایی و رانندگی و لباس های کلانتری ها و واحدهای انتظامی نیز بزودی اتفاق خواهد افتاد که هم ظاهری زیباتر دارد و هم با نیازهای عملیاتی آنان متناسب است.

فرمانده نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: در طراحی لباس های جدید نیرو ، بسته به نوع فعالیت بخش های مختلف برنامه ریزی شده است تا بیشترین بازدهی فرد در لباس امکان پذیر باشد ، زیرا به عنوان نمونه تعقیب یک متهم با لباس فرم بسیار مشکل است.

احمدی مقدم اظهار داشت: لباس های جدید انعطاف لازم را برای انجام وظایف خواهد داشت و به اجرای ماموریت نیروهای انتظامی کمک خواهند کرد. ضمن آنکه این لباس ها بیشتر مورد پذیرش جامعه خواهد بود.

وی یادآور شد: البته رنگ لباس ها تغییر چشمگیری ندارد و فقط طراحی و مدل آنها تغییر خواهد کرد و مردم منتظر دیدن لباسی عجیب و غریب نباشند.

احمدی مقدم تصریح کرد: قرار بود این لباس ها از آبان امسال وارد مدار شوند و مورد استفاده نیروهای انتظامی در سراسر کشور قرار گیرد اما در تامین لباس ها با مشکل مواجه شدیم .
وی گفت: این لباس ها تا پایان سال جاری به مرور در نیروی انتظامی مورد استفاده واقع می شود و در سال آینده نیروهای انتظامی ظاهر متفاوتی خواهند داشت.

تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.