اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پایگاه‌های سنجش سلامت از تاریخ ۱۷ خرداد فعالیت خود را آغاز می‌کنند و فعالیت آنها تا پایان مرداد ادامه دارد. والدین پس از تکمیل شناسنامه سلامت توسط پایگاه‌‌های سلامت می‌توانند برای ثبت نام قطعی به مدارس مراجعه کنند.

معاون آموزش ابتدایی شهر تهران گفت:‌ فعالیت پایگاه‌‌های سنجش سلامت از ۱۷ خرداد آغاز می‌شود. دانش‌آموزان کلاس اولی برای ثبت‌نام قطعی در مدارس باید به پایگاه‌های سنجش سلامت مراجعه و شناسنامه سلامت را تکمیل کنند.

فریبرز حمیدی در رابطه با ثبت نام دانش‌آموزان ابتدایی اظهار داشت:‌دانش آموزان کلاس اولی برای ثبت نام در مدارس باید به پایگاه‌های سنجش سلامت مراجعه کنند و پیش‌ثبت نام این دانش‌آموزان از اول خرداد آغاز می‌شود و والدین از تاریخ اول خرداد می‌توانند با مراجعه به مدارس اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.

وی افزود:‌ پایگاه‌های سنجش سلامت از تاریخ ۱۷ خرداد فعالیت خود را آغاز می‌کنند و فعالیت آنها تا پایان مرداد ادامه دارد. والدین پس از تکمیل شناسنامه سلامت توسط پایگاه‌‌های سلامت می‌توانند برای ثبت نام قطعی به مدارس مراجعه کنند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: سال تحصیلی مدارس ابتدایی تا پایان خرداد ادامه دارد و معلمان باید از فرصت طلایی خرداد برای تدوین برنامه‌‌های سال تحصیلی آینده استفاده کنند.ارزشیابی کیفی و توصیفی پایه ششم ابتدایی به صورت هماهنگ منطقه‌ای است که از سوم تا ۱۲ خرداد برگزار می‌شودهمچنین نمرات دانش‌آموزان پایه اول تا پنجم براساس ارزشیابی مستمر معلم و تکمیل پوشه کار ثبت می‌شود.

حمیدی با اشاره به اینکه ارزشیابی دانش آموزان پایه ششم نیز به صورت ارزشیابی از آموخته‌‌ها و توصیف رفتار دانش‌آموزان است، ادامه داد: از نیمه خرداد تا آخر خرداد نیز معلمان اقدام به تدوین برنامه‌های سال تحصیلی آینده خواهند کرد.

 

 

اخبار ورزشی - تسنیمتاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.