تبدیل مهریه ۲۰۰ هزار تومانی به خانه ای در نیاوران برای قبول طلاق

 

مردی میانسال در دادگاه خانواده گفت: مهریه همسرم ۲۰۰ هزار تومان است که ۲ برابر آن را به صورت خانه ای در نیاوران به او پرداختم تا همسرم با جدایی موافقت کند.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی میانسال همراه وکیل زن خود با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست طلاق توافقی خود را به قاضی اسماعیل تیموری رئیس شعبه ۲۶۲ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

وکیل زن در برابر قاضی تیموری با بیان اینکه موکلم ۶۰ ساله بوده و تنها خواهان طلاق از شوهرش است، گفت: شوهر موکلم مهریه و جهیزیه همسرش را پرداخته است و در این خصوص با یکدیگر اختلافی ندارند.

وی با اشاره به اینکه مهریه موکلم تنها ۲۰۰ هزار تومان بوده که شوهرش در ازای آن، خانه ا ی در نیاوران به او داده است، ادامه داد: اختلاف موکلم با شوهرش، درک نکردن یکدیگر و فرزنددار نشدن آنهاست.

مرد در دادگاه خانواده حضور داشت و با بیان اینکه طی این همه سال، فرزنددار نشدن و متفاوت بودن رفتار های همسرم را تحمل کردم، گفت: ما در ابتدای ازدواج شرط کردیم که بعد از میانسالی از یکدیگر جدا شویم و کارمان به دعوا نکشد.

وی با اشاره به اینکه مهریه همسرم ۲۰۰ هزار تومان است که من علاوه بر توافقمان، ۲ برابر مهریه او را به صورت خانه ای در نیاوران داده ام تا با جدایی موافقت کند، ادامه داد: همسرم ۱۰۰ هزار تومان از مهریه اش را می بخشد تا طلاق بگیریم چرا که ارزش خانه ای که من به نامش کردم، بیشتر از مهریه ۲۰۰ هزار تومانی اش است.

وکیل زن در برابر قاضی تیموری بیان کرد: موکلم با شوهرش اختلافات شدید داشت ولی به خاطر آبروداری و اینکه توافق کردند که در میانسالی از یکدیگر جدا شوند، تا حالا از یکدیگر جدا نشده اند.

وی ادامه داد: موکلم در خصوص جهیزیه و اجرت المثل ادعایی ندارد و تنها خواهان جدایی به صورت توافقی است، در حقیقت شوهرش نیز با این امر موافق است.

قاضی تیموری رئیس شعبه ۲۶۲ این مجتمع قضایی خانواده بعد از صحبت های مرد و وکیل زن، حکم طلاق توافقی را صادر کرد و در خصوص مهریه گفت که ۱۰۰ هزار تومان از آن بذل شده و مابقی پرداخت شده است..... / خبرگزارى فارس تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.