مديرعامل جديد پتروپارس منصوب شد

 

طي حكمي از طرف معاون وزير نفت، مدير عامل جديد شركت پتروپارس منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي نفت ايران، احمد قلعه‌باني، مديرعامل شركت ملي نفت ايران طي حكمي محمدجواد شمس را به عنوان مديرعامل شركت پتروپارس منصوب كرد.

قلعه‌باني همچنين در حكمي ديگر غلامرضا منوچهري، مديرعامل سابق پتروپارس را به سمت مشاور مديرعامل شركت ملي نفت ايران منصوب كرد.

بر اساس اين گزارش، در حكم مديرعامل شركت ملي نفت ايران، خطاب به محمدجواد شمس آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجربه‌هاي ارزنده جنابعالي و با توجه به مصوبه مجمع عمومي شركت پتروپارس، به موجب اين حكم به سمت مدير عامل و عضو اصلي هيئت مديره شركت پتروپارس منصوب مي‌شويد.

اجراي جدي طرح‌ها و پروژه‌هاي در دست آن شركت به ويژه پارس جنوبي طبق برنامه زمان‌بندي تعيين شده، انتقال و بومي‌سازي دانش و فناوري‌هاي جديد در اجراي طرح‌ها و پروژه‌ها، ساماندهي فرآيندهاي بازاريابي براي اجراي پروژه‌ها و طرح‌ها در داخل و خارج از كشور و ساختارسازي مناسب براي افزايش بهره‌وري از مهم‌ترين وظايف مديرعامل جديد شركت پتروپارس ذكر شده است.

اين گزارش افزوده است كه مديرعامل شركت ملي نفت ايران، در حكمي جداگانه از تلاش‌هاي غلامرضا منوچهري، مدير عامل پيشين شركت پتروپارس، قدرداني و وي را به سمت مشاور مدير عامل شركت ملي نفت ايران منصوب كرد.

در حكم احمد قلعه‌باني خطاب به منوچهري آمده است: با عنايت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت مشاور مديرعامل شركت ملي نفت ايران منصوب مي‌شويد و اميد است با اتكال به الطاف خداوند متعال و توجه‌هاي حضرت ولي‌عصر (عج) موفق و مويد باشيد.

محمد جواد شمس در سال‌هاي گذشته مدير پروژه فازهاي 6، 7 و 8 ميدان گازي پارس جنوبي در شركت نفت و گاز پارس بوده است....../تحلیل:عصرایرانتاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.