مشایی,خانه مشایی

«مشايي» در خانه اجاره‌اي زندگي مي‌كند

بهمن شريف‌زاده، روحاني نزديك به دولت دوم احمدي‌نژاد كه به نوعي سمت مشاور سياسي رئيس‌جمهور سابق را نيز بر عهده داشت در گفت‌وگو با جمهوريت به تشريح برخي مسائل پرداخت.

 وي در مورد اطلاق عنوان «جريان انحرافي» به تيم حامي احمدي‌نژاد كه حول شخصيت اسفنديار رحيم‌مشايي شكل گرفته بود، گفت: يادم است بعد از انتخابات مجلس برخي از بزرگان به عنوان افتخار گفتند كه ما حتي نگذاشتيم يك نفر در كشور كه شائبه اين طرز تفكر در او بود، وارد عرصه شود.

 

آن چيزي كه مهم است اين است كه اين اتفاق يك اتفاق بي‌نظير در 35 سال جمهوري اسلامي ايران است كه با يك طرز تفكر اينگونه مقابله شود، چرا ما ضدانقلاب داشتيم، سلطنت‌طلب‌ها و منافقين، اينها كساني بودند كه اصلا به صراحت با نظام جمهوري اسلامي و قانون‌اساسي جمهوري اسلامي مخالف بودند تصريح بر مخالفت با ولايت فقيه و نظام اسلامي در كشور مي‌كردند، اما يك طرز تفكر را كه با هيچ يك از اركان نظام مخالفت و منافاتي نداشت كلا محروم كنند از شركت در حوزه انتخاب، چه مجلس و چه شوراي شهر؛ اين نوع رفتار در جمهوري اسلامي بي‌نظير بود.

 

وي در مورد مشايي و صحبت‌هاي شبهه‌انگيزي كه وي پاره‌اي اوقات مطرح مي‌كرد، گفت: من برخي صحبت‌هاي آقاي مشايي را كه شنيده بودم مي‌گفتم خب اين حرف‌ها نياز شرح و بسط دارد و كمي مبهم است.

 

 مدتي فكر من هم اينطوري بود، مي‌گفتم مقصود اوني نيست كه مخالفان برداشت كردند اما ابهام دارد. ولي 8 ماه پيش مجموعه‌اي از سخنراني دو سال از 88 تا 90 را براي من آوردند، وقتي خواندم من خيلي تاسف خوردم چرا كه ديدم كه چقدر ايشان زيبا سخنراني كردند. وي افزود: روزنامه ايران تا قبل از ورود ما يك مطلب از آقاي مشايي نزده بود.

هميشه خبرنگار در سخنراني بود اما كلش نمي‌آمد، اما وقتي ما آمديم در روزنامه ايران ديگر اجازه نداديم نصفه كار كند و كل آن چاپ مي‌شد. درباره روزنامه هفت صبح هم بايد بگويم خيلي چيزها را مي‌گويند براي آقاي مشايي است اما نيست. آقاي مشايي هيچ موسسه‌اي ندارد، كسي مي‌آيد آقاي مشايي را مي‌بيند يعني موسسه براي ايشان است؟ آقاي مشايي يك خانه اجاره‌اي دارد. 

/تهران امروز

 تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.