سرعت دانلود , اینترنت

 

سرعت دانلود برای سرویس ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه در بدترین حالت چقدر است؟ مدیر کل نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات در این باره گفت: در حال حاضر، حداقل سرعت دانلود برای سرویس ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه را، در نرخ اشتراک ۱ به ۱۰، حدود ۱/۶ کیلوبایت در ثانیه عنوان کرده ایم كه طبق آمار های معتبر و موجود در رگولاتوری به طور متوسط کمترین سرعت دانلود در سرویس های ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، بین ۷ تا ۹ کیلوبایت در ثانیه است و در شرایط بهتر نیز این میزان بین ۱۴ تا ۱۶کیلو بایت در ثانیه است.

علیرضا اصغریان در گفت وگو با خبرنگار سرویس فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار كرد: ممکن است که در زمان های محدودی سرعت ۱/۶ کیلوبایت بر ثانیه شود، اما حتما به این صورت نیست كه در زمان استفاده کاربر به طور دائم سرعت دانلود ۱/۶ کیلوبایت بر ثانیه باشد. او گفت: طبق تعرفه مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، در سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه و نرخ اشتراک ۱ به ۱۰، بدترین حالت سرعت دانلود، ۱/۶ کیلوبایت بر ثانیه است؛ در حالی که با اینترنت دایل آپ سرعت دانلود ۳ تا ۴ کیلو بایت بر ثانیه است.

وی یادآور شد: اپراتورها برای ارائه سایر بسته های اینترنت پرسرعت خارج از چارچوب تعرفه های مصوبه شماره ۴۹ كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نظیر سرویس هایی با محدودیت های زمانی و حجمی و یا با نرخ اشتراك متفاوت، موظفند تعرفه های پیشنهادی خود را مطابق مفاد پروانه به سازمان اعلام كنند و پس از اخذ تاییدیه لازم این سرویس ها را ارائه كنند.

مدیر کل نظارت بر سرویس های فناوری اطلاعات رگولاتوری پیش از این نیز گفته بود: منظور ما از اینكه باید محدودیت برداشته شود این بود كه كلیه كاربران ADSL بتوانند تا سقف ۴۱ گیگابایت ترافیك با مبنای اشتراك خط یك به ۱۰ داشته باشند اما حال اگر كاربری میزان استفاده اش تنها در ماه ۲ گیگابایت است، می تواند این موضوع را با شركت ارائه دهنده خدمات در میان بگذارد تا بر اساس میزان مورد استفاده اش، ترافیك دریافت كند و بنا بر تمایل خودش سرعت دانلود و كیفیت سرویس اش را بالاتر ببرد.... /  خبرگزارى ايسنا
تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.