وزارت ورزش , مدیرعامل داماش گیلان , فدراسیون فوتبال

 

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: «وزارت ورزش به شدت دنبال این است تا قریب رای بیاورد به همین دلیل به هیات ها زنگ می زنند و فشار می آورند.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از پانا، امیر عابدینی درباره رد صلاحیت جعفری و شفق برای انتخابات هیات رییسه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: «صلاحیت این نفرات رد نشده چون کسی نیست بگوید افرادی که ثبت نام کردند صلاحیت انجام کار دارند یا ندارند. این فقط به خاطر ناقص بودن برخی مدارک و اسناد بوده. تاج هم به من گفت که انصراف داده. او انصراف داد که عزیزمحمدی آمد. این 2 نفر با هم ائتلاف کردند.»

وی افزود: «قریب چون گزینه وزارت ورزش است، این وزارتخانه به صورت جد و شدید دنبال این است که او رای بیاورد به همین خاطر به ادارات کل ورزش و جوانان استان ها و هیات های فوتبال استانی فشار می آورد. به خاطر این فشارها قریب باب طبع فوتبالی ها نیست وگرنه خودش آدم خوبی است. این نوع فشار آوردن ها تکرار مکررات است.»

مدیرعامل داماش تصریح کرد: «اگر 2 سال دیگر وزیر عوض شود، رئیس فدراسیونی که توسط خودش برسرکار آمده هم عوض خواهد شد ولی اگر رئیس از طریق رای مجمع مشخص شود، این ثبات دارد. باید به مجمع اعتماد کنند. وزارت ورزش به من زنگ نمی زند ولی مطمئن باشید که قطعا به هیات ها از طریق ادارات کل زنگ می زنند.»

عابدینی گفت: «تعجبم از کارشناس داوری است که خود را در همه عرصه ها استاد می داند. اظهار نظر این افراد در بحث های حقوقی دردآور است که به خود اجازه می دهند در صدا و سیما هرطور که دلشان می خواهد صحبت کنند. فدراسیون فوتبال یک "NGO" است ولی این کارشناس داوری می گفت که فدراسیون مجموعه غیر دولتی ولی دولتی است!»

وی تاکید کرد: «آقایان اگر فدراسیون فوتبال مجموعه ای دولتی یا زیرمجموعه آن است، پس لطف کنند ردیف بودجه بدهند. نصیرزاده به خاطر این که دخالت وزیر ورزش را در انتخابات توجیه کند می گوید که فدراسیون دولتی است. با همه این تفاسیر معتقدم مجمع مستقل عمل می کند و گزینه وزارت ورزش رای نمی آورد. من انتخاب کفاشیان و عزیزمحمدی را بالا می دانم.»

مدیرعامل داماش گیلان در خصوص وضعیت تیم افزود: «خوشبختانه پس از صحبت هایی که با بازیکنان داشتم، بچه ها دارند تمرین می کنند. حالا که این اتفاق افتاده امیدوارم اتفاقات خوب هم بیفتد. کارشناسان برای باشگاه قیمت داده اند و امیدوارم قوه قضائیه کمک به واگذاری کند. به جز هدایتی نفرات دیگری هم هستند که خریدار باشند. قوه قضائیه فقط باید قیمت بدهد.»

عابدینی در خصوص بخشیده شدن زنیدپور و عسگری گفت: «گفته ام که این دو بازیکن برگردند. نه من و نه کسی توقع عذرخواهی از آنها ندارد. همین که بگویند دیگر این حرکات را انجام نمی دهند، بس است.»تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.