تعطیلی دولت آمریکا,بحران دولت آمریکا

مقامات کاخ سفید در بحران ادامه‌دار تعطیلی دولت آمریکا:
به کنگره باج نمی‌دهیم/بر سر تعطیلی دولت و بدهی معامله نمی‌کنیم

سخنگوی کاخ سفید گفت: جایگاه رییس جمهور در ایالات متحده نباید باج دهد و مردم آمریکا نمی‌پذیرند که برای انجام وظیفه کنگره در روزهای اخیر همانند سراسر این دوره زمانی که به آن نپرداخته‌ است، به کنگره باج دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از صدای آمریکا، کاخ سفید اعلام کرد: هنوز به توافقی با جمهوری خواهان کنگره بر سر راه حل احتمالی برای پایان بخشیدن به تعطیلی ایالات متحده و مشکل سقف بدهی دولت، دست نیافته است.

جی کارنی سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه رویکرد سازنده جمهوری خواهان در گفت‌وگوهای اخیر نشان دهنده این است که آنها نیاز به تهدید پیش از فرآیند حرکت رو به جلو را حذف کرده‌اند، گفت: هنوز هیچ توافقی به دست نیامده است.

وی افزود: جایگاه رییس جمهور در ایالات متحده نباید و مردم آمریکا نمی‌توانند به کنگره برای انجام وظیفه خود که در روزهای واقعی همانند سراسر این دوره زمانی که به آن نپرداخته‌اند،باج دهد.

پیش از این سناتور سوزان کالینز سناتور جمهوری خواه از ایالت مین گفته بود: گفت‌وگوها با رئیس جمهور «خوب ولی بی نتیجه» بوده و بر نگرانی جمهوری خواهان درباره نیاز به معامله بر سر بدهی ملی 16.7 تریلیون دلاری افزوده شده است.

او با اشاره به اینکه حداقل اوباما با اعضای هر دو حزب کنگره گفت‌وگو می‌کند، گفت: شاید او نخواهد آن را یک مذاکره بنامد، ولی من آن را مذاکره خواهم نامید و آن را به عنوان یک پیشرفت تلقی خواهم کرد.

گزارش‌ها به نقل از قانون‌گذاران و مشاوران حکایت از آن دارد که جمهوری خواهان برای ادامه مذاکرات به منظور تامین مالی دولت  پیشنهاد افزایش سقف بدهی برای مدت کوتاه شش هفته‌ای را ارائه کرده‌اند.

این می‌تواند برای اوباما که اصرار دارد دولت فدرال باید بدون اعمال نظرهای خاص به طور کامل باز شود، مشکل آفرین باشد./ایسنا

 تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.