دوستی اینترنتی، زندگی زن را به تباهی کشید

مرد مشهدی برای این که دست همسر خیانتکارش را در اینترنت و فضای مجازی رو کند، با کارآگاه‌بازی و نصب نرم‌افزار جاسوسی در رایانه او، ارتباط‌های اینترنتی وی را با یک مرد در خارج از کشور برملا کرد.

سرهنگ سید محسن عرفانی، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این باره گفت: هفته گذشته مردی با حضور در پلیس فتا از همسرش به دلیل خیانت به وی و ارتباط اینترنتی با یک مرد در خارج از کشور، شکایت کرد.

وی افزود: در تحقیق از شاکی معلوم شد از مدت ها پیش در پی تغییر رفتار همسرش و بهانه جویی های وی و ایجاد مشکلاتی میان آنها، او که احتمال می داده همسرش با فردی، ارتباط پنهانی دارد، تصمیم می گیرد با نصب نرم افزار جاسوسی در رایانه همسرش، ارتباط های اینترنتی او را بررسی و علت تغییر رفتارش را پیدا کند.

دوستی در فضای مجازی
رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در ادامه مشخص شد، شاکی پس از بررسی رایانه همسرش به مدت چند هفته، متوجه می شود او با یک مرد غریبه که در خارج از کشور زندگی می کند، ارتباط اینترنتی دارد واز طریق وب کم نیز با یکدیگر گفت وگو می کنند.

عرفانی یادآور شد: با تشکیل پرونده ای، تحقیقات پلیس فتا آغاز و معلوم شد گفته های شاکی صحت دارد و و در ادامه زن جوان با قرار قانونی بازداشت شد.

اعتراف به اشتباه
زن جوان با انتقال به پلیس فتای استان خراسان رضوی به جرم خود اعتراف و عنوان کرد با توجه به شغل همسرش، مدت زمان طولانی در خانه می مانده و برای سرگرمی و پر کردن اوقاتش در فضای مجازی یکی از سایت های دوست یابی با مردی که در خارج از کشور زندگی می کرده، دوست شده و ارتباط برقرار کرده و گمان نمی برده با این کار، زندگی اش ا تا یک قدمی متلاشی شدن پیش برود و اعتماد شوهرش سلب شود.

با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات در این باره ادامه دارد.

دستگیری تعمیر کار شیاد
همچنین رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی از دستگیری یک مهندس قلابی نیز خبر داد و گفت: چند روز پیش دختر جوانی با حضور در پلیس فتای استان از مهندسی که در زمینه تعمیر رایانه فعالیت دارد، شکایت کرد.

در تحقیق از شاکی معلوم شد، او یک دستگاه لپ تاپ را برای تعمیر به دفتر یک مهندس برده، اما مرد مهندس پس از گذشت دو ماه نه تنها لپ تاپ او را تعمیر نکرده، بلکه مدعی شده لپ تاپ او قابل تعمیر نیست. اما وقتی شاکی لپ تاپ خود را به مرکز دیگری برده، متوجه شده بخشی از قطعات لپ تاپ جابه جا و قطعات غیراستاندارد و خراب جاسازی شده است.

اعتراف مهندس قلابی
وی افزود: با تشکیل پرونده ای، تحقیقات پلیس فتا آغاز و در ادامه متهم شناسایی و دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس فتا اعتراف کرد چند ماه است با جعل عنوان مهندس، مشتریانش را فریب می داده و قطعات این دستگاه ها را برمی داشته و با آن رایانه ای جدید تهیه کرده و به قیمت بالاتر می فروخته است.

بنا بر این گزارش، برای متهم قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از وی برای مشخص شدن دیگر جرایمش ادامه دارد./جام جم

 تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.