موضوع سوریه,حمله به سوری

در مصاحبه با «فاکس نیوز»
اوباما: امیدوارم موضوع سوریه از راه غیرنظامی حل شود

رئیس‌جمهور آمریکا با اشاره به پیشنهاد جدید روسیه درباره سوریه تأکید کرد که مسیر دیپلماتیک را دنبال می‌کند و امیدوار است مسئله سوریه از راه غیرنظامی حل شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه «فاکس‌نیوز» با اشاره به پیشنهاد جدید روسیه درباره سوریه تأکید کرد که مسیر دیپلماتیک را دنبال می‌کند و امیدوار است مسئله سوریه از راه غیرنظامی رفع شود.

اوباما به شبکه «فاکس نیوز» درباره این پیشنهاد روسیه گفت: ما مسیر دیپلماتیک را دنبال می‌کنیم و من مشتاقانه امیدوارم که این فرایند به شیوه غیرنظامی رفع شود.

بر اساس این گزارش، اوباما قرار است امشب درباره سوریه سخنرانی کند و امروز صبح نیز قرار است در کنگره برای نمایندگان سنا و مجلس نمایندگان آمریکا صحبت کند.

اوباما و مشاورانش همچنین قرار است گزارش‌هایی را برای اعضای مجلس نمایندگان آمریکا که تحت کنترل جمهوری‌خواهان است در خصوص اقدام نظامی علیه سوریه ارائه کنند.

 

در مصاحبه با «ای بی سی نیوز»
اوباما: به این زودی شاهد رأی‌گیری کنگره درباره حمله به سوریه نیستیم

رئیس جمهور آمریکا گفت که با پیشنهاد جدید روسیه به این زودی شاهد رأی‌گیری کنگره درباره حمله به سوریه نیستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه «ای بی سی نیوز» درباره رأی‌گیری کنگره در خصوص پیش‌نویس اقدام نظامی علیه سوریه اعلام کرد: پیش‌بینی نمی‌کنم که شما در این هفته یا در آینده نزدیک شاهد رأی‌گیری کنگره درباره پیش‌نویس حمله به سوریه باشید.

وی سپس به دلایل این گفته خود پرداخت و گفت: دلیل اول پیشنهاد جدیدی است که روسیه مطرح کرده مبنی بر آنکه دولت بشار اسد، سلاح‌های شیمیایی خود را تحت کنترل جامعه بین‌الملل قرار دهد.


در مصاحبه با شبکه «پی بی اس»
اوباما: مقاومت با اقدام نظامی در سوریه را درک می‌کنم

رئیس‌جمهور آمریکا به شبکه پی بی اس تصریح کرد که مقاومت‌ها با اقدام نظامی در سوریه را بعد از سال‌ها جنگ عراق و افغانستان درک می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، «باراک اوباما» در مصاحبه با شبکه «پی بی اس» آمریکا گزارش کرد که بعد از سال‌ها جنگ عراق و افغانستان، مخالفت‌های امروز با اقدام نظامی در سوریه را درک می‌کند.

اوباما تأکید کرد که قصد دارد به کنگره و مردم آمریکا بگوید که قصد دارد یک حمله نظامی محدود با هدف کاهش ظرفیت‌های تسلیحاتی اسد انجام دهد.

رئیس‌جمهور آمریکا به این شبکه گفت: من به آنها توضیح می‌دهم که سوریه همچون جنگ عراق نیست، همچون جنگ افغانستان و حتی لیبی نیست. قرار نیست نیروی نظامی در این کشور مستقر کنیم و جنگ زمینی راه بیاندازیم.

رئیس‌جمهور آمریکا به شبکه «پی بی اس» تصریح کرد که درباره این موضوع با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه گفت‌وگو کرده است و تأکید کرد: قصد من در تمام این فرایند، حصول تضمین این مطلب است که استفاده بی‌رحمانه از سلاح‌های شیمیایی که ما شاهد آن بودیم، بار دیگر رخ ندهد.

بر اساس این گزارش، اوباما قرار است امشب درباره سوریه سخنرانی کند و امروز صبح نیز قرار است در کنگره برای نمایندگان سنا و مجلس نمایندگان آمریکا صحبت کند.

اوباما و مشاورانش همچنین قرار است گزارش‌هایی را برای اعضای مجلس نمایندگان آمریکا که تحت کنترل جمهوری‌خواهان است در خصوص اقدام نظامی علیه سوریه ارائه کنند.
فارس

 

 تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سرویس VOIP
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی
بلیط های چارتری ارزان قیمت
بهترین روش انتخاب آتلیه عروس

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.