علی اکبر ولایتی,کاندید انتخابات ریاست جمهوری92

به نفع كسی كنار نمی‌كشم

پرچم ائتلاف سه گانه را من بالا بردم و از حداد و قالیباف برای حضور در آن دعوت کردم/ اصول گرایی مارک خاصی ندارد/ در نهایت یک نفر از اصول‌گرایان در انتخابات شرکت خواهد کرد.

 علی اکبر ولایتی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ثبت نام در ستاد انتخابات طی نشست خبری گفت: مهمترین فوریت دولت من معالجه مشکلات کشور از جمله کنترل تورم و گرانی است.

به گزارش ایلنا مشاور ارشد امور بین الملل رهبری در خصوص ثبت نام همه کاندیداهای ائتلاف سه گانه نیز تصریح کرد: از ابتدا قرار بود ائتلاف سه گانه هسته ای برای ایجاد اتحاد میان اصول گرایان باشد اصول گرایی مارک خاصی ندارد که به تعداد محدودی از افراد خلاصه شود هر کس نظام را قبول داشته باشد اصول گراست ولو جزو حزبی باشد یا خیر.

ولایتی افزود: در این که چه زمانی باید اصلح را از مجموع پنج یا سه نفر معرفی کنیم باید بگویم زمان دقیق مشخص نیست اما ما می گوییم بر میثاق خود استواریم ولو فرد مورد نظر اصول گرایان غیر از این سه نفر باشد.

وی با تاکید بر اینکه اختلافی بین ما سه نفر وجود ندارد گفت: ما امور را با توجه به شرایط پیگیری می کنیم و از امکانات تبلیغاتی به شکل برابر استفاده می کنیم اما در نهایت یک نفر از اصول گرایان در انتخابات شرکت خواهد کرد.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه شما سال 84 به نفع هاشمی کنار رفتید گفت: من در این دوره نفع کسی کنار نمی کشم.

ولایتی همچنین درباره مسائل سیاست خارجی گفت: من 16 سال وزیر امور خارجه و 16 سال مشاور رهبر معظم انقلاب بودم و اگر حرفی در مورد سیاست خارجی می زنم بر اساس تجربه است و عملی می شود.

وی همچنین با اشاره به پرونده هسته ای ایران گفت: مساله هسته ای ایران مساله آسانی نیست اما می شود به گونه ای که کاربرد صلح آمیز انرژی هسته ای را حق خود می دانیم رابطه خود با دیگر کشورها را توسعه دهیم. داشتن حق صلح آمیز انرژی هسته ای به معنی تنش با دیگر کشورها نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که در صورتی که خروجی ائتلاف شما نباشید تمکین خواهید کرد گفت:‌ پرچم ائتلاف سه گانه را من بالا بردم و از حداد و قالیباف برای حضور در آن دعوت کردم. من به شما وعده می دهم به زودی خبرهای بهتری از هم بستگی بهتر اصول گرایان خواهید شنید.

جوانفکر: آمده‌ام تا راه احمدی‌نژاد را ادامه بدهم

جوانفکر,کاندید انتخابات ریاست جمهوری 92

علی‌اکبر جوانفکر يكي از كانديداهاي دولتي، پس از ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران، گفت: فعالیت سیاسی در کشور ما افت و خیزهایی داشته است و شما در جریان مسائلی که برای من به وجود آمد هستید، این‌که این اتفاق افتاد و دوره شش ماهه زندان برای من در نظر گرفته شد، را هیچ وقت قبول نداشته و ندارم، اما به هر حال تابع قانون هستم و همه باید از قانون تبعیت کنند.

وی كه به همراه همسرش به وزارت كشور آمده بود گفت: تک تک شما همکاران بنده هستید، پس معتقدم سمت ریاست‌جمهوری فرصتی برای خدمتگزاری و عرضه توانمندی در جهت پیشرفت کشور است و بنده با همین نیت خودم را نامزد کردم و امیدوارم با شرکت در انتخابات و انجام فعالیت‌های تبلیغاتی و انتخاباتی بتوانم رای لازم را برای کسب کرسی ریاست‌جمهوری داشته باشم.

جوانفکر با بیان این‌که کرسی ریاست‌جمهوری فرصتی برای تصمیم‌گیری‌های بزرگ است، اظهار کرد: با توجه به تجربیاتی که داشته‌ام امیدوارم که بتوانم در عرصه ریاست‌جمهوری تجربیاتم را به کار گیرم.

وی همچنین گفت:‌ این روزها از من سوال می‌شود که آیا پایبند به قانون خواهید بود و نظر شورای نگهبان برایت محترم است که من می‌گویم این سوال فقط متوجه نامزدها نیست، بلکه همه باید تابع قانون باشند و بر اساس ضوابط قانونی عمل کنند و حتی شورای نگهبان هم باید از قانون تابعیت کند و من فکر می‌کنم که اگر شورای نگهبان بر اساس قانون و با توجه به سوابق من عمل کند، حتما تایید صلاحیت می‌شوم و این انتظار را هم دارم که تایید صلاحیت شوم.

اگر ردصلاحیت شوم، از اعضای محترم شورای نگهبان درخواست می‌کنم که دلایل خود را به افکار عمومی اعلام کنند و در این صورت بنده هیچ اعتراضی نخواهم داشت.

خبرنگاری از جوانفکر پرسید بالاخره شما یک دوره محکومیت شش ماهه داشته‌اید آیا فکر می‌کنید تایید صلاحیت شوید که وی پاسخ داد: محکومیت در دستگاه قضایی به معنای ردصلاحیت شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری نیست.

خبرنگار دیگری از جوانفکر پرسید وقتی که به روزنامه ایران ریختند و می‌خواستند شما را دستگیر کنند، آقای احمدی‌نژاد از شما حمایت کردند و باعث شد که شما را نبرند، بعد از این‌که دستگیر شدید هم آقای احمدی‌نژاد از شما حمایت کردند آیا شما هم‌اکنون هم از حمایت از احمدی‌نژاد برخوردارید؟ جوانفکر در پاسخ به این سوال گفت: بنده با امید به کسب آرای مردم به اینجا آمده‌ام و دارای پایگاه اجتماعی هستم و اصلا با این نیت وارد عرصه شدم.

آن روز که به روزنامه ایران آمدند، اصلا هیچ حکمی برای بازداشت من وجود نداشت و اصلا چنین حکمی صادر نشده بود و نمی‌توان فردی را بدون حکم بازداشت کرد بنابراین گذاشتند و رفتند، این موضوع چه ربطی به حمایت رییس‌جمهور از من دارد، کارشان خلاف قانون بود.

خبرنگاری به جوانفکر که با همسرش برای ثبت‌نام به ستاد انتخابات کشور آمده بود، گفت این حرکت شما یعنی آمدن با همسرتان مثل حضور آقای موسوی و خانم زهرا رهنورد است که جوانفکر بلافاصله با بیان این‌که خدا نکند،تصریح کرد: خانواده من موافق حضورم در این عرصه نبودند، ولی من بالاخره مجابشان کردم و به آنها گفتم این فرصت، فرصتی است که من دینم را که به مردم دارم ادا کنم پس از آن بالاخره موافقت کردند حال در ذهن شما خبرنگاران آن موضوع تداعی نشود.

جوانفکر در ادامه با تاکید بر این‌که من مستقل آمدم و دولت من ادامه دولت احمدی‌نژاد خواهد بود، گفت: دیدگاه فکری من با دیدگاه خود آقای احمدی‌نژاد انطباق دارد. جوانفکر در جواب سوالی مبنی بر اینکه آیا شما به نمایندگی از دولت آمده‌اید یا مستقل هستید وبرای حضورتان با چه کسی مشورت کرده‌اید گفت: من مستقل آمده ام یعنی خودم آمده‌ام البته دیدگاه فکری با دولت احمدی‌نژاد و خود احمدی‌نژاد اتفاق دارد و اگر موفق شدم ادامه دولت احمدی‌نژاد خواهم داد.

وی که پس از انجام مراحل ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری سخن می‌گفت، در پاسخ به اصرار خبرنگاران مبنی بر این‌که با مشورت چه کسی به عرصه انتخابات گذاشتید؟ گفت: مگر من به شما باید بگویم با چه کسی مشورت کرده‌ام و آیا این‌که برای خودم تصمیم گرفتم بیایم باید محکوم شوم؟ من خود تصمیم گرفتم وارد عرصه انتخابات شدم. وی در جواب این سوال که آیا آقای مشایی امروز برای ثبت‌نام در انتخابات به ستاد انتخاباتی کشور مراجعه خواهد کرد گفت: من اطلاعی ندارم.

وی همچنین در پاسخ به صحبت‌های خبرنگاری مبنی بر این‌که آیا قبول دارید رییس جمهور باید هم قرینه ولایت باشد؟ گفت:شما سوالانتان را بپرسید، چرا محاکمه و بازجویی می‌کنید و این کار درست نیست و خبرنگار پاسخ داد آیا شما خود را در قد و قواره ولایت می‌دانید که می‌خواهید رییس جمهور شوید که جوانفکر پاسخ داد: من ۱۱ سال امین رهبری بودم و الان چرا نباید خودم را در این قد و قواره بدانم که بخواهم کاندید رییس جمهوری شوم اگر شما دلیلی دارید می ‌توانید به من رای ندهید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جریان موسوم به انحرافی وجود دارد، تصریح کرد: جریان انحرافی وجود خارجی ندارد. جوانفکر در جواب این سوال که آیا به نفع مشایی کنار می‌روید، گفت: من آمده‌ام تا توانمندی‌های خود را عرضه کنم. وی در جواب این سوال که آیا در کابینه خود از شخص احمدی‌نژاد استفاده می‌کنید، تصریح کرد : قطعا. وی در جواب این سوال که چقدر احتمال دارد رای بیاروید؟ گفت: اگر تایید صلاحیت شوم،‌خیلی زیاد.

وی همچنین در جواب این سوال که در موضوع هسته‌یی چه برنامه‌هایی را دارید، یادآورشد : هر کسی به عرصه سیاست وارد می‌شود باید در مسائل داخلی و خارجی برنامه داشته باشد و ما هم حتما برنامه داریم و در مورد مسئله هسته‌یی اگر دولت احتمالی بنده روی کار آید در امتداد دولت احمدی‌نژاد خواهد بود و همانگونه که دولت احمدی نژاد کشور را هسته‌یی کرد، ما نیز با قاطعیت این مسیر را ادامه خواهیم داد.

وی با تاکید بر این‌که اولویت کارش حل مشکلات اقتصادی مردم است،تاکید کرد : اگر بنده رییس جمهور دولت آینده باشم در هماهنگی با ارکان اصلی نظام می‌شود مسائل اقتصادی کشور را سامان داد.

سعيد جليلي و متكي هم ثبت‌نام كردند

گروه سياسي: سعید جلیلی برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ستاد انتخابات کشور شد. مستقر در ستاد انتخابات کشور، دبیر شورای عالی امنیت ملی با حضور در وزارت کشور، مراحل ثبت‌نام خود برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری را انجام داد.

منوچهر متکی عضو ائتلاف 5گانه اصولگریان و وزیر سابق امور خارجه کشورمان امروز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور کاندیداتوری خود را رسما ثبت کرد.
مهمانپرست و شريعتمداري هم آمدند!

گروه سياسي: محمد شریعتمداری وزیر سابق بازرگانی پیش برای ثبت‌نام در یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری وارد وزارت کشور شد. همچنين رامین مهمانپرست و سخنگوی وزارت امور خارجه برای ثبت‌نام در انتخابات یازدهم وارد وزارت کشور شد. مهمانپرست در جمع خبرنگاران گفت: براساس تکلیف آمده‌ام و به نفع کسی هم کنار نمی‌روم.
مهدی چمران در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد
«مهدی چمران» رییس شورای اسلامی شهر تهران در آخرین روز از ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری با حضور درستاد انتخابات وزارت کشور نام نویسی کرد. 

 به گزارش ایرنا، نام نویسی از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح روز سه شنبه 17 اردیبهشت ماه آغاز شده است و تا ساعت 18 امروز شنبه ادامه دارد. انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا 24 خرداد ماه در سراسر کشور برگزار می شود./بهارنیوز/ایلنا/ایرنا

 

 

 

 تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.