یک نماینده مجلس گفت: قضاوت در رابطه با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان مربوط به سوابق مدیریتی، شخصیتی و برنامه‌های ایشان است. نماینده به خصوص نمایندگان مخالف توجه داشته باشند در رابطه با آینده یک وزیر نمی‌توان الان قضاوت کرد چرا که خارج از انصاف است.
 
به گزارش ایسنا، مهدی موسوی‌نژاد که در موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان سخن می‌گفت، تاکید کرد: دفاع از وزیر پیشنهادی فقط تا زمان حال است. در آینده اگر هر مسوول یا فرد دولتی به حقوق مردم دست‌اندازی کند و از مصالح آنها دفاع نکند نمایندگان طور دیگری عمل خواهند کرد.
 
وی با اشاره به دلایل را‌ه‌اندازی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: تدوین و تصویب ساختار و وظایف براساس تعامل و همکاری با نمایندگان، انتخاب وزیر از طریق رای اعتماد نمایندگان، پاسخگو بودن وزیر در برابر نمایندگان از طرق قانونی و مشورت با مجامع نمایندگان استان‌ها در انتخاب بالاترین شخص ورزشی محورهایی هستند که مجلس درنظر داشته اما به اعتقاد بیشتر نمایندگان تاکنون بیشتر آنها جنبه عملیاتی پیدا نکرده است.
 
موسوی‌نژاد ادامه داد: برنامه دکتر گودرزی پاسخگوی این چهار مطالبه کلیدی است و رای به ایشان علاوه بر به پایان رساندن بلاتکلیفی وزارتخانه ورزش و جوانان پاسخ به کسانی است که در محافل خود تئوری انحلال این وزارتخانه و تبدیل آن به دو سازمان ورزش و جوانان را در سر می‌پرورانند. مجلس از کیان وزارتخانه ورزش و جوانان در مقابل این زیاده‌خواهی با انتخاب ایشان دفاع خواهد کرد.
 
نماینده مردم دشتستان با تاکید بر جامعیت و معقول بودن برنامه‌های دکتر گودرزی براساس اسناد بالادستی گفت: دیدگاه وزیر پیشنهادی به ورزش، بخشی و به حوزه جوانان فرابخشی است که این نگاه عالمانه قابل تقدیر است. برنامه‌های ایشان واقع‌گراست و علی‌رغم فرصت کمی که داشته دیدگاه‌های نخبگان و کارشناسان را در خود گنجانده که نشان از تعاملات پیوسته و نزدیک ایشان با نخبگان دارد.
 
وی ادامه داد: ایشان هزاران دانشجو تربیت کرده و به جامعه ورزش تقدیم کرده که در سراسر کشور مشغول به خدمت هستند. دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران علاوه بر اینکه یک دانشکده استراتژیک در این حوزه است، یک مرکز مادر برای تربیت دانشجو و متخصص است. آقای گودرزی با یک دهه فعالیت در این دانشگاه شناخت کافی و تسلط مناسب را در حوزه ورزش‌های دانشگاهی دارد.
 
موسوی‌نژاد در پایان خطاب به وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: همه دفاعیه ما تا الان است اگر در آینده اتفاق دیگری بیفتد، نمایندگان وضعیت دیگری خواهند داشت.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.