798548-675430.jpgیک عضو مجلس سنای آمریکا از وجود طرح در حال بررسی در این نهاد برای کاهش نیم میلیون بشکه ای صادرات نفت ایران خبر داد.

به گزارش عصر ایران به نقل از سایت روزنامه لبنانی النهار، این در حالی است که مجلس نمایندگان آمریکا پیش از این مصوبه ای برای کاهش یک میلیون بشکه ای صادرات نفت ایران داشت.

"روبرت منیندیز" سناتور ارشد در مجلس سنای آمریکا گفت: تحریم های جدید آمریکا علیه برنامه هسته ای ایران در پشت درهای بسته در مجلس سنا بررسی می شود. هدف از این تحریم ها کاهش صادرات نفت ایران به میزان 500 هزار بشکه در روز در مدت یک سال است.

"روبرت منیندیز" رئیس کمیته سیاست خارجی در مجلس سنای آمریکا در نشست "کمیته روابط آمریکا و اسرائیل" در نیویورک گفت: مجموعه تحریم  های در حال بررسی در مجلس سنای آمریکا کاهش تنها 500 هزار بشکه در روز صادرات نفت ایران را هدف گیری کرده است.

در صورتی که این بررسی ها منجر به نگارش پیش نویس و تصویب آن در مجالس نمایندگان و سنا شود و  رئیس جمهور آمریکا نیز آن را امضا کند در این صورت واشنگتن ملزم می شود اقدامات لازم را برای کاهش صادرات نفت خام ایران به میزان 500 هزار بشکه در روز در مدت 12 ماه عملی کند.

قبل از این مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را به تصویب رسانده بودند که براساس آن دولت آمریکا باید برای کاهش یک میلیون بشکه ای صادرات نفت ایران در مدت یک سال تلاش می کرد اما مجلس سنای آمریکا با دخالت کاخ سفید از تصویب آن خودداری واعلام کرد منتظر مذاکرات جدید ایران و گروه 1+5 می ماند.

قبل از این صادرات نفت ایران روزانه 2.5 میلیون بشکه در روز بود اما تحریم های یکجانبه آمریکا و اتحادیه اروپا، این رقم را به حدود یک میلیون بشکه در روز کاهش داد.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.