433584-379037.gifایسنا - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از ديدار تدارکاتي اين تيم برابر ذوب‌آهن درباره جريمه مجدد 3 ميليون توماني خود که به دليل صحبت‌هايش در نشست خبري بعد از بازي با صبا بوده، اظهار کرد: من واقعا نمي‌دانم اين مسائل به چه دليل است. من صحبت خاصي نکردم و هيچ کدام از اين جريمه‌ها را قبول نمي‌کنم و مطمئنا به آنها اعتراض خواهم کرد.

 او در پاسخ به اين سوال که پرونده تباني در اين چند روز دستاوردهاي جديدي داشته يا خير، گفت: فعلا دستاورد جديدي نداشته‌ايم. من امروز يک مصاحبه از آقاي زندي سرپرست راه‌آهن شنيدم که ايشان فصل گذشته بعد از اخراج آقاي فلاح به راه‌آهن آمد. با تمام احترامي که براي او قائلم، متاسفانه صحبت‌هايي انجام داده که غيرواقعي است و با واقعيت خيلي فاصله دارد. ايشان راجع به آقاي حاتم صحبت کرده. من روزي که به باشگاه راه‌آهن رفتم، آقاي حاتم در اين باشگاه مشغول به کار بود. او 10 سال در اين باشگاه سابقه اجرايي داشته است و از دوستان من نبوده است. ضمن اينکه حاتم يکي از افراد پاک و خوبي است که با او کار کرده‌ام.

دايي گفت: راجع عکاس باشگاه صحبت کرده‌اند که من او را به راه‌آهن آورده‌ام. در حالي که زماني که من وارد راه‌آهن شدم، آقاي اکبري در باشگاه راه‌آهن کار مي‌کرد. من فقط قبلا او را ديده بودم و هيچ آشنايي با هم نداشتيم. راجع به مرتضي کريمي صحبت کرده‌اند که او بعد از آنکه در داربي آن اشتباه را انجام داد، يک روز با دخترش سر تمرين راه‌آهن آمد و از من عذرخواهي کرد. کريمي در آن زمان به من گفت «من تحت تاثير بودم و قضاوتم در آن صحنه اشتباه بود. از همه جا رانده شده‌ام.» باشگاه‌هاي ايراني اکثرا مشاور داوري دارند که در مسائل مربوط به قضاوت به آنها کمک مي‌کند. باشگاه راه‌آهن هم آقاي کريمي را به اين منظور استخدام کرده بود.

سرمربي پرسپوليس خطاب به زندي گفت: همه عوامل راه‌آهن شاهد هستند که به خاطر بعضي اتفاقات من اکبري را از راه‌آهن اخراج کرده‌ام و حتي کار به برخورد فيزيکي هم کشيده شد که آن هم به خاطر مسائلي بود که الان دوست ندارم آنها را بازگو کنم. خود رئيسي‌کيا او را از راه‌آهن اخراج کرد و اگر هم تحقيق کنيد متوجه مي‌شويد که اکبري فصل گذشته قسمتي از قراردادش را به همين دليل نگرفت اما آقاي زندي که اين مسائل را به من نسبت مي‌دهد بايد بگويد چرا زماني که من از راه‌آهن بيرون آمدم، قرارداد اين عکاس دوباره تمديد شد و او را به راه‌آهن برگرداند؟

دايي افزود: مثل اينکه اکبري قبلا سرباز زندي بوده است. حالا من اين سوال را دارم که اگر اين افراد آدم‌هاي من بودند، چرا براي مثال باشگاه راه‌آهن قرارداد مرتضي کريمي را در اين فصل هم تمديد کرده است، ضمن اينکه مسائل ديگري هم وجود دارد. آقاي زندي از زماني که شما سرپرست راه‌آهن بوديد، اکبري را دستيار خودت کرده بودي و تن‌خواه باشگاه به حساب اکبري ريخته مي‌شد.

سرمربي پرسپوليس گفت: فکر مي‌کنم عليپور صحبت‌هايي کرده که باعث شده آقايان شروع به فرار رو به جلو بکنند. فصل گذشته که در راه‌آهن بوديم پيشنهادهايي به ما شد اما مخالفت کرديم. آقايان از کانال‌هاي ديگري وارد کار شده بودند و خود مولايي هم گفت که کريمي با او تماس گرفته بوده. ديگر باقي مسائل را خدا مي‌داند و خودشان. مثل اينکه اين پول را قهرماني از قبل از اينکه ما به راه‌آهن بياييم از اين باشگاه طلب داشته و شما بايد بگرديد که اين مساله مربوط به چه سالي بوده است اما عادل فردوسي‌پور که نمي‌دانم در نود به دنبال چه چيزي بود، مدام درباره بازي راه‌آهن و آلومينيوم در فصل گذشته صحبت مي‌کرد. زماني که ما سه گل به اين تيم زده‌ايم، ديگر اين بحث‌ها براي چه مطرح مي‌شود؟ نمي‌دانم فردوسي‌پور دنبال چه بود و به قول خودش خيلي داشت شيطنت مي‌کرد.

او در ادامه تاکيد کرد: شما در زندگي فوتبالي و حتي شخصي من يک نفر را پيدا نمي‌کنيد اشتباه کوچکي از من پيدا کند. حالا اگر آقايان با افراد ديگري همکاري مي‌کنند، به خودشان مربوط است. من حق را گفتم و هزينه آن را هم مي‌دهم. بعضي مواقع در اين مملکت اگر دنبال حقت بروي، بايد يکسري ناهنجاري‌ها را تحمل کني. اگر دنبال حق و طلبت باشي، عليه تو جبهه مي‌گيرند.

دايي در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کنيد برخورد با اين پرونده نياز به ورود نيروهاي امنيتي و اطلاعاتي دارد يا خير، گفت: مطمئنا. من از روز اول هم گفتم که براي اين پرونده بايد عزم و اراده ملي وجود داشته باشد. امروز مصاحبه‌اي از ياوري خواندم که مثال خيلي قشنگي زده بود. بايد اين مسائل را ريشه‌کن کنيم. اما من مانده‌ام که دوستان چطور با محروم کردن مولايي و حاتم که حقايق را گفته‌اند، دنبال چيزهاي ديگري هستند يا اينکه مي‌آيند و من را دو، سه بار جريمه مي‌کنند. مطمئنا ما راجع به مسائل انضباطي خيلي چيزهاي ديگر داريم که براي آنها رو مي‌کنيم. کميته استيناف هم که قبلا تصميم‌هايي گرفته بود، خود شما مي‌دانيد بعضي‌هايش سليقه‌اي بوده و خيلي مسائل ديگر در آن دخيل است که بدون شک گذر زمان آنها را مشخص مي‌کند.


تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.