درخواست پليس از مردم

قاتل فراري را شناسايي كنيد

جام جم آنلاين: با فرار مردي كه داماد خانواده‌شان را در شهريار كشته و از صحنه جنایت گريخته است، بازپرس جنايي دادسراي شهريار با دستور چاپ تصوير متهم در روزنامه، براي يافتن وي از مردم درخواست كمك كرد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش جام‌جم، 24 خرداد امسال مردي با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 شهريار در غرب استان تهران تماس گرفت و از قتل مرد همسايه‌شان در كهنز، خيابان ملت شهريار خبرداد.

در پي اين تماس دقايقي بعد، كارآگاهان جنايي با حضور در محل حادثه مشاهده كردند، جسد مردي جوان به نام رسول كنار جوي آب افتاده و همسرش كنار جسد ايستاده و گريه مي‌كند.

در پي كشف جسد، موضوع به بازپرس احمدي، كشيك ويژه قتل گزارش شد و با هماهنگي قضايي جسد مرد جوان به پزشكي قانوني و همسرش به عنوان تنها مظنون حادثه براي تحقيقات به پليس آگاهي شهريار منتقل شد.

همسر مرد مقتول به پليس گفت: من و شوهرم با هم اختلاف داشتيم و همين موضوع باعث شده بود ماجراي بدرفتاري‌هاي او را با برادرم در ميان بگذارم تا با شوهرم صحبت كند. روز حادثه وقتي شوهرم از شهرستان به خانه آمد، برادرم با من تماس گرفت و خواست به خانه پدري مان برويم.

وي اضافه كرد: روز حادثه همراه شوهرم به خانه پدري‌ام در كهنز رفتيم. برادرم با ديدن شوهرم، از من خواست وارد خانه شوم تا او با شوهرم صحبت كند. اعضاي خانواده به شهرستان رفته بودند و من در خانه تنها بودم، اما صداي مشاجره برادرم و شوهرم را از بيرون خانه مي‌شنيدم. چند مرتبه خواستم از خانه خارج شوم و به مشاجره آنها پايان دهم كه از ترس برادرم در اتاق ماندم.

برادر، عامل قتل شوهر

وي يادآور شد: كمي بعد از آغاز مشاجره آنها، طاقت نياوردم و از خانه خارج شدم كه پسر يكي از همسايه‌ها سراسيمه به سمتم آمد و به من خبر داد شوهرم كشته شده و برادرم چاقو به دست فرار كرده است. با شنيدن اين موضوع شوكه شدم و خود را كنار جوي آب رساندم و ديدم شوهرم كشته شده و خبري از برادرم نيست.

در پي اظهارات همسر مقتول، كارآگاهان جنايي به تحقيق از همسايه‌ها پرداختند و معلوم شد مرد جوان از سوي برادر همسرش با ضربه چاقو به ناحيه قلب از پاي در آمده است.

با مشخص شدن هويت عامل جنايت ، جستجوي پليس براي يافتن وي آغاز شد، اما با گذشت پنج‌ماه از وقوع حادثه نشاني از وي به‌دست نياوردند و متهم به قتل همچنان متواري است.

در پي فرار اين متهم جوان، بازپرس احمدي، رئيس شعبه هشتم دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان شهريار با دستور قضايي مبني بر چاپ تصوير متهم فراري بدون پوشاندن چهره در روزنامه، از مردم خواست چنانچه اطلاعاتي از مخفيگاه اين متهم دارند آن را در اختيار پليس آگاهي و دادسراي شهريار قرار دهند./جام جم آنلاین

 تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.