نسرین وزیری: از تابستان امسال بود که تشکیل جبهه متحد اصولگرایان جدی شد و اضلاع آن تعیین گردید تا در زمستان ثمره این تشکل –فهرست انتخاباتی مجلس نهم- به بار بنشیند و در انتخابات 12 اسفند به شکوفایی برسد. اگرچه هنوز فهرست نهایی جبهه متحد اصولگرایان ارائه نشده اما در فهرست 27 نفره​ای که شب گذشته منتشر شد، ترکیب تقریبی نامزدهای این جبهه نمایان شده است.
به گزارش خبر آنلاین در این فهرست اعضای جبهه پایداری که برای پیوستن به جبهه متحد مدام ان​قلت آورده و شروطی را ارائه کردند که حتی در یک ماهه باقی​مانده به انتخابات نیز پذیرفته نشد؛ هیچ سهمی ندارند. اسماعیل کوثری عضو فراکسیون انقلاب اسلامی نزدیکترین چهره به جبهه پایداری است اما مسئول کمیته اقشار جبهه متحد و از اعضای تشکیلاتی این جبهه است که در لیست نهایی تهران نیز قرار گرفته است.

روحانیون این لیست (ابوترابی​فرد، مصباحی​مقدم، کازرونی و میردامادی) منتخبین جامعتین هستند که چه بسا دو نفر دیگر نیز به این جمع اضافه شوند. ابوالحسن نواب و علوی از گزینه​های احتمالی برای افزودن به این لیست هستند که از حمایت جامعتین برخوردارند. اما جمعیت رهپویان و جمعیت ایثارگرایان به دنبال عضویت نبویان و سقای​بی​ریا برای دو روحانی دیگر این ترکیب هستند.

دو جمعیت مذکور که مجموعا یک ضلع جبهه متحد را تشکیل می​دهند، تا همین جای لیست هم بیشترین سهم را در معرفی نامزد داشته​اند. حال آنکه جبهه پیروان انقلاب اسلامی که متشکل از 18 تشکل اصولگرا است، تنها شش نامزد در این لیست دارد. گفته می شود نبی رودکی که مورد حمایت هیچ یک از  اضلاع نیست ، منتخب قالیباف است.

در حالی که هنوز فهرست 27 نفره ارائه شده از سوی خبرگزاری ها از سوی سایت یا اعضای رسمی جبهه متحد اصولگرایان تایید نشده است، امروز فارس از قطعی شدن حسن غفوری فرد به عنوان نفر 28 این لیست خبر داده است که در صورت صحت این خبر باید وی را نیز در زمره افراد مورد حمایت جبهه پیروان قرار داد.

جدول زیر گویای سهم هر یک از اضلاع جبهه متحد اصولگرایان در لیست تهران است:

جبهه متحد اصولگرایی
تاريخ : | | نویسنده : pes-shakhsi |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.